Zwiększ swój dochód!

Daj swoim klientom możliwość
płacenia kartą

  • indywidualne rozwiązania dla każdej branży
  • szybki proces realizacji umowy
  • gwarancja bezpieczeństwa
  • darmowe szkolenia
  • bezpłatna pomoc techniczna

Zamów terminal - wypełnij formularz kontaktowy

Skontaktujemy się z Tobą następnego dnia roboczego

System POS

Nazwa POS wywodzi się od angielskich słów Point of Sale. System POS charakteryzuje się połączeniem ze sobą urządzeń, z dedykowanym oprogramowaniem, do obsługi stanowiska kasowego.

W systemie rejestrowane są podstawowe informacje dotyczące transakcji: sposób płatności, lokalizację transakcji, nazwę klienta (w przypadku, gdy klientem jest firma nr NIP), nazwę produktu wraz z ceną i stawką Vat. Rejestracja takich transakcji jest dokonywana za pośrednictwem różnych urządzeń POS, np. terminali i czytników kart płatniczych, drukarek fiskalnych, skanerów kodów kreskowych.

System POS wykorzystywany jest przez większość punktów usługowych i wszystkie punkty handlowe. Dzięki wprowadzaniu przez rząd nowych ustaw z roku na rok rozszerza się lista punktów usługowych objętych obowiązkiem  rejestrowania sprzedaż za pomocą kasy fiskalnej, a co za tym idzie korzystania z systemu POS.

Dzięki zastosowaniu łączności bezprzewodowej urządzenia POS można stosować nie tylko w punkcie stacjonarnym, ale także mobilnym. To idealne rozwiązanie dla firm cateringowych, kurierów, czy np. taksówkarzy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą terminali POS.